Sukcesy akademii

Dnia 1 maja 2017 roku w Przedwojowie odbył się turniej piłki nożnej upamiętniający osobę Pana Jana Gwiżdża. W rozgrywkach brało udział 9 drużyn z naszego powiatu, w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2004 i młodsi oraz rocznik 2006 i młodsi. W grupie starszej brały udział drużyny z Przedwojowa, Chełmska Śląskiego oraz Lubawki, w drugiej kategorii – młodszej - natomiast: drużyny z Chełmska Śląskiego, Lubawki oraz dwie drużyny Kamiennogórskiej Akademii Piłkarskiej.

Nasze drużyny rozegrały po trzy mecze, z czego KAP1 zdominował rozgrywki w grupie, wygrywając 2 mecze, jeden remisując, zdobywając jednocześnie 19 bramek i tracąc tylko 4.

Indywidualną nagrodą został odznaczony Szymon Schabiński, jako najlepszy strzelec turnieju.

W drużynie KAP 2 szczególne wyróżnienie i statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju zdobył Gabryś Rzepiel.

Podsumowując to wydarzenie, podczas turnieju panowała przede wszystkich wspaniała atmosfera, a licznie zgromadzeni rodzice dopingowali naszym piłkarzom, więc śmiało można powiedzieć, że wygrał duch sportu oraz świetna zabawa.

Kap 1- Maciejowski ,Lech ,Buława , Górka, Kosowski, Rusiecki ,Zgłobicki ,Białas ,Schabiński

Kap2 – Rzepiel ,Gnyś ,Rola ,Rusiński , Jusiewicz , Dzimidowicz ,Czepielewicz, Groński, Czyczkan , Okoń

Wiadomości (utwórz nową)